Producenci
Promocje
Plecionka Farma 1000 m
Plecionka Farma 1000 m
110,00 zł 97,00 zł
szt.
Elektryzator sieciowo-akumulatorowy AGRI-1000
Elektryzator sieciowo-akumulatorowy AGRI-1000
195,00 zł 179,00 zł
szt.
Produkt dnia
Fartuch ochronny wodoodporny
Fartuch ochronny wodoodporny
56,00 zł
szt.
Ostrza do maszynki Golden 50
Ostrza do maszynki Golden 50
136,05 zł
szt.
KONKURS

Zapisz sie do Newslettera przy procesie rejestracji lub wpisz swój adres e-mail w okienko na dole strony i wyślij do nas. 

 

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie paragonowym.

 

WSZYSCY NASI KLIENCI MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W LOSOWANIU ATRAKCYJNYCH NAGRÓD. 

Wystarczy spełnić 3 proste warunki: 

1. Dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym na www.e-horse.pl, Allegro - użytkownik e-horse, OLX lub przez zamówienie telefoniczne w okresie od 21.03.2019 do 31.08.2019

2. Zapisz się do Newslettera.

3. Zgłoś paragon lub fakturę do konkursu poprzez na e-email e-horse@wp.pl lub przez Formularz kontaktowy. W celu weryfikacji wpisz kwotę transakcji. Numer paragonu znajduje się w prawym dolnym rogu i zaczyna się od PA np PA 1234/2019. Numer faktury znajdą Państwo na środku dokumentu, tuż pod danymi adresowymi.

                                                                                                                 

W każdy wtorek losujemy 1 nagrodę spośród zgłoszeń otrzymanych od poniedziałku do niedzieli włącznie.  Ogłoszenie wyników w naszym Newsletterze.

 

W puli nagród miedzy innymi:

latarka czołowaczajnik bezprzewodowy podświetlany ledelekroniczny czujnik dymupower bankpuzzle zwierzętapuzlle maszyny rolnicze zdalnie sterowany samochódelektroniczny notatnik 8,5"narzędzia do grillawaga kuchenna z miska 1,8llampka biurkowazegar elektroniczny

 

latarka czołowa, czajnik bezprzewodowy podświetlany, czujnik dymu, power bank, puzzle ( tematyka zwierzęta lub maszyny rolnicze), zabawka sterowany samochód suv, notatnik rysik elektroniczny 8,5 cala, zestaw narzędzi do grilla, waga kuchenna z miską 1,8l, lampka biurkowa, zegar z termometrem i inne.

REGULAMIN KONKURSU.

1. Organizatorem konkursu jest firma AGRIM-TEC Wojciech Masłowski. Konkurs skierowany jest do klientów firmy, którzy dokonali zakupu produktów na stronie internetowej e-horse.pl, na Allegro od użytkownika e-horse, złożyli zamówienie telefoniczne lub dokonali zakupu osobiście w sklepie stacjonarnym w siedzibie firmy AGRIM-TEC.

2. Do konkursu można zgłaszac paragony lub faktury wystawione przez Nasza Firmę w okresie od 21 marca do 31 sierpnia 2019. 

3. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest spełnienie wszystkich wymienionych założeń tj. zgłosić się do otrzymywania naszego Newslettera poprzez link na stronie bądź przy rejestracji; dokonać zakupu w określonym w regulaminie terminie oraz zgłosić chęć uczestnictwa oraz numer paragonu/faktury poprzez formularz kontaktowy.

4. Nagrody dla wygrywających będą wysyłane kurierem na adresy w obrębie terytorium Polski. W przypadku, gdy zdobywcą nagrody zostanie osoba przebywająca poza Polską, w celu wysyłki nagrody musi podać adres na terenie Polski, inaczej nagroda nie zostanie wysłana.

5. Rodzaj losowanej nagrody na następny tydzień będzie ogłaszany w czwartkowym Newsletterze. Osobę wygrywającą poinformujemy mailowo po losowaniu nagrody i poprosimy o weryfikację adresu dostawy nagrody. Szczęśliwy numer paragonu i imię zwycięzcy/ miejscowość będzie opublikowane w kolejnym Newsletterze.

6. 1 paragon może być zgłoszony do konkursu tylko raz. Uczestnik może zgłosić więcej niż 1 paragon w każdym okresie trwania konkursu.

7. W loterii nie mogą brać udziału pracownicy firmy ani ich najbliższa rodzina.

8. Organizator może ogłaszać dodatkowe promocje i losowania w Newsletterze lub Facebooku. Zapraszamy do śledzenia naszych informacji. 

Zachęcamy do udziału i życzymy miłej zabawy!

Pozdrawiamy

Dział handlowy firmy AGRIM-TEC

 

 

                                                      

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl