Producenci
Promocje
Elektryzator sieciowo-akumulatorowy AGRI-1000
Elektryzator sieciowo-akumulatorowy AGRI-1000
195,00 zł 179,00 zł
szt.
Plecionka Farma 1000 m
Plecionka Farma 1000 m
110,00 zł 99,00 zł
szt.
Produkt dnia
KONKURS

Zapisz sie do Newslettera przy procesie rejestracji lub wpisz swój adres e-mail w okienko na dole strony i wyślij do nas. 

 

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie paragonowym.

 

WSZYSCY NASI KLIENCI MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W LOSOWANIU ATRAKCYJNYCH NAGRÓD. 

Wystarczy spełnić 3 proste warunki: 

1. Dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym na www.e-horse.pl, Allegro - użytkownik e-horse, OLX lub przez zamówienie telefoniczne w okresie od 21.03.2019 do 31.08.2019

2. Zapisz się do Newslettera.

3. Zgłoś paragon lub fakturę do konkursu poprzez na e-email e-horse@wp.pl lub przez Formularz kontaktowy. W celu weryfikacji wpisz kwotę transakcji. Numer paragonu znajduje się w prawym dolnym rogu i zaczyna się od PA np PA 1234/2019. Numer faktury znajdą Państwo na środku dokumentu, tuż pod danymi adresowymi.

                                                                                                                 

W każdy wtorek losujemy 1 nagrodę spośród zgłoszeń otrzymanych od poniedziałku do niedzieli włącznie.  Ogłoszenie wyników w naszym Newsletterze.

 

W puli nagród miedzy innymi:

latarka czołowaczajnik bezprzewodowy podświetlany ledelekroniczny czujnik dymupower bankpuzzle zwierzętapuzlle maszyny rolnicze zdalnie sterowany samochódelektroniczny notatnik 8,5"narzędzia do grillawaga kuchenna z miska 1,8llampka biurkowazegar elektroniczny

 

latarka czołowa, czajnik bezprzewodowy podświetlany, czujnik dymu, power bank, puzzle ( tematyka zwierzęta lub maszyny rolnicze), zabawka sterowany samochód suv, notatnik rysik elektroniczny 8,5 cala, zestaw narzędzi do grilla, waga kuchenna z miską 1,8l, lampka biurkowa, zegar z termometrem i inne.

REGULAMIN KONKURSU.

1. Organizatorem konkursu jest firma AGRIM-TEC Wojciech Masłowski. Konkurs skierowany jest do klientów firmy, którzy dokonali zakupu produktów na stronie internetowej e-horse.pl, na Allegro od użytkownika e-horse, złożyli zamówienie telefoniczne lub dokonali zakupu osobiście w sklepie stacjonarnym w siedzibie firmy AGRIM-TEC.

2. Do konkursu można zgłaszac paragony lub faktury wystawione przez Nasza Firmę w okresie od 21 marca do 31 sierpnia 2019. 

3. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest spełnienie wszystkich wymienionych założeń tj. zgłosić się do otrzymywania naszego Newslettera poprzez link na stronie bądź przy rejestracji; dokonać zakupu w określonym w regulaminie terminie oraz zgłosić chęć uczestnictwa oraz numer paragonu/faktury poprzez formularz kontaktowy.

4. Nagrody dla wygrywających będą wysyłane kurierem na adresy w obrębie terytorium Polski. W przypadku, gdy zdobywcą nagrody zostanie osoba przebywająca poza Polską, w celu wysyłki nagrody musi podać adres na terenie Polski, inaczej nagroda nie zostanie wysłana.

5. Rodzaj losowanej nagrody na następny tydzień będzie ogłaszany w czwartkowym Newsletterze. Osobę wygrywającą poinformujemy mailowo po losowaniu nagrody i poprosimy o weryfikację adresu dostawy nagrody. Szczęśliwy numer paragonu i imię zwycięzcy/ miejscowość będzie opublikowane w kolejnym Newsletterze.

6. 1 paragon może być zgłoszony do konkursu tylko raz. Uczestnik może zgłosić więcej niż 1 paragon w każdym okresie trwania konkursu.

7. W loterii nie mogą brać udziału pracownicy firmy ani ich najbliższa rodzina.

8. Organizator może ogłaszać dodatkowe promocje i losowania w Newsletterze lub Facebooku. Zapraszamy do śledzenia naszych informacji. 

Zachęcamy do udziału i życzymy miłej zabawy!

Pozdrawiamy

Dział handlowy firmy AGRIM-TEC

 

 

                                                      

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl