Newsletter
NEWSLETTER: Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz brać udział w naszym konkursie, otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Newsletter

Zapisz sie do Newslettera przy procesie rejestracji lub wpisz swój adres e-mail w okienko powyżej i wyślij do nas. 

 

                                                       =======================================================================================================================================

21.03.2019   Witamy w pierwszym dniu wiosny!

Po długim okresie zimowym w końcu doczekaliśmy się cieplejszych dni. Cieszą oko rozwijające się pąki drzew, kwitnące krokusy i wracające do gniazd bociany. Wielu z nas zaczyna pierwsze prace w ogródkach i na polach. Zapewne zastanawiacie się jak uchronić swoje rośliny przed podkopującymi psami, kotami czy też ingerencją dzikich zwierząt z pobliskich lasów: saren, jeleni, lisów czy dzików. Do niedawna pastuch elektryczny kojarzył się z ogrodzeniem dla bydła lub koni. Nasza firma AGRIM-TEC produkuje elektryzatory o różnej mocy, które skutecznie odstraszają niepożądanych gości i chronią uprawy zarówno w przydomowych ogródkach jak również na polach uprawnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu e-horse.pl i zapoznania się z ofertą na ogrodzenia elektryczne lub inne produkty przydatne w hodowli zwierząt: poidła, karmidła, wyposażenie stajni/obory, artykuły do pielęgnacji i higieny, weterynaryjne, odstraszacze szkodników i wiele innych.

UWAGA! Już niedługo ruszamy z konkursem. Co miesiąc losowanie atrakcyjnych nagród. Więcej informacji w kolejnym Newsletterze i na stronie sklepu.

Życzymy miłego dnia!

Dział handlowy firmy

AGRIM-TEC Wojciech Masłowski

 

=======================================================================================================================================

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl