Producenci
Promocje
Plecionka ogrodzeniowa biało-czerwona 1000m
Plecionka ogrodzeniowa biało-czerwona 1000m

126,00 zł

Cena regularna: 139,00 zł

szt.
Plecionka ogrodzeniowa czerwono-biała 1000m
Plecionka ogrodzeniowa czerwono-biała 1000m

169,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

szt.
Plecionka ogrodzeniowa pomarańczowa 1000m
Plecionka ogrodzeniowa pomarańczowa 1000m

119,00 zł

Cena regularna: 149,00 zł

szt.
Repiderma, Spray do kopyt, 250 ml
Repiderma, Spray do kopyt, 250 ml

49,00 zł

Cena regularna: 52,00 zł

szt.
Pierwsze halowe zawody jeździeckie na Podlasiu 2023

Stadnina Żarnowo jest bliska naszej firmie. My wiemy jak bardzo dużo siły potrzeba aby móc realizować swoje cele na większą skalę.
Dlatego oficjalnie wspieramy działania Pani Agnieszki Winkler, właścicielki stadniny i promotorki jeździectwa w naszym okręgu.

- Stadnina organizuje naukę jazdy podczas grupowych bądź indywidualnych zajęć z trenerem.
Zajęcia grupowe trwają godzinę zegarową i odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty. Grupa liczy ok. 6 osób. Osoby do grupy są dobierane pod kątem umiejętności jeździeckich jak również możliwości czasowych. Nie ma podziału na wiek – każdy może spróbować swoich sił!
Grupa początkujących jeźdźców zaczyna od zapoznania się z koniem i sprzętem. Uczymy się czyszczenia, siodłania i postępowania z naszym wierzchowcem. Już podczas pierwszych zajęć świeżo upieczony jeździec wykonuje pierwsze ćwiczenia w stępie. Grupy średniozaawansowane i zaawansowane uczą się podstaw jazdy konnej i skoków, uczestniczą też w wyjazdach terenowych. Osoby, które chcą wziąć udział w zawodach są do tego specjalnie przygotowywane.
 
Celem szlifowania warsztatu jeździeckiego, dla chętnych osób organizujemy specjalne szkolenia z Panem Hubertem Szaszkiewiczem, utytułowanym jeźdźcem, byłym Mistrzem Polski, uczestnikiem Mistrzostw Europy i Pucharów Narodów w skokach, trenerem Kadry Olimpijskiej oraz medalistów i reprezentantów Polski, autorem książki „Sztuka jazdy konnej”.
 
Podczas nauki, do dyspozycji jeźdźców są dwa place oraz kryta ujeżdżalnia a podczas wyjazdów w teren przepiękne lasy Puszczy Augustowskiej.
W stadninie istnieje możliwość wykupienia karnetów – wtedy jeździec ma zarezerwowane miejsce w grupie w określonych dniach i o konkretnej godzinie. Grupowe zajęcia przerywane są jedynie podczas ferii zimowych i wakacji. W tym czasie zapraszamy naszych jeźdźców do skorzystania z oferty wakacji i ferii w siodle.
Zajęcia indywidualne wymagają wcześniejszego umówienia się z trenerem. Nauka jazdy jest każdorazowo dopasowywana do umiejętności jeźdźca. W przypadku rozpoczęcia nauki, pierwsze spotkanie zazwyczaj odbywa się na lonży.
 
Przychodząc na zajęcia jeździec ma wyznaczonego konia, którego samodzielnie przygotowuje do jazdy. Jest to bardzo ważna czynność, podczas której oswajamy się z koniem, poznajemy jego osobowość, uczymy się szacunku i cierpliwości. Oczywiście osoby początkujące robią to pod okiem i z pomocą osoby doświadczonej. Należy zatem zaplanować sobie ten dodatkowy czas na przygotowanie się do jazdy.
Istnieje również możliwość zorganizowania jazd z zakresu hipoterapii. Nasze konie są cierpliwe i łagodne. Chętnie pomagają osobom z niepełnosprawnością ruchową bądź intelektualną w przełamywaniu barier.

Tyle o działalności od samych włodarzy stadniny. My zapraszamy wszystkich do śledzenia wydarzeń
na FB  STADNINA ŻARNOWOZachęcamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w tego typu imprezach do aktywności. To nie tylko obecność na wydarzeniu sportowym, to również obcowanie z tymi wspaniałymi zwierzętami. 

Sklep e-horse.pl objął patronatem imprezę i zapewne zobaczymy się na zawodach.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl